4 způsoby, jak zpestřit milování

17.12.2016 Blog

Každý z nás někdy zatouží po změně, která by vedla k většímu vzrušení při milování. Každodenní rutinu můžete oživit několika typy a triky, které potěší nejen vás, ale i vaši drahou polovičku.

1) Pocit příjemného dotyku.

Postel je nejčastější místo pro milenecké chvíle, proto by i ona měla být připravena na onu chvíli. Zapomeňte na vaše běžné povlečení. Zainvestujte do kvalitního saténového povlečení, jehož něžné dotyky můžou dopomoci k ještě většímu vzrušení během milování.

2) Nevažte se, odvažte se, zvažte se!

Nemusíte ihned kupovat růžové pouta, pokud dostanete chuť si sex trošku okořenit. Vsaďte na mašle a stuhy, které lze koupit v různých barvách, materiálech, délkách a šířkách. Pokud budete chtít svého partnera či partnerku mile potěšit, zkuste se mašlí přepásat jako dárek. Výraz vaší polovičky, až si bude takový dáreček rozbalovat, bude k nezaplacení.

3) Uvolnění masáží.

Dnešní doba je až velmi hektická a uspěchaná, proto je dobré před samotným aktem si trochu odpočinout a nabrat sílu. Zkuste svému partnerovi či partnerce udělat po náročném dnu masáž. Začnete opravdu od hlavy až k patě, ale přitom si určité partie nechejte až nakonec, aby měla i masáž svůj úvod, stať a závěr.

Nezapomeňte použít i éterické oleje, jejichž vůně dopomáhá k příjemnému uvolnění svalu a relaxaci. Popřípadě zkuste i kvalitní olivový olej, který také příjemně voní a má blahodárné účinky na pokožku.

4) Ovoce do postele.

Vsaďte na hroznové víno, jahody, maliny, borůvky či další ovoce, které máte rádi. Ovoce obsahuje jednoduché cukry, které se během několika minut v těle vstřebávají a dodávají dostatek energie, kterou budete potřebovat. Během předehry vezměte několik kousků ovoce, rozložte je na tělo vašeho partnera či partnerky. Postupně je jedno po druhém ústy uchopte a přitom věnujte tělu partnera či partnerky něžný polibek.

5 názorů na sex po padesátce – velmi trefné názory a zkušenosti | Milostnyzivot.cz
26.5.2017
Odpovědět

[…] Když chlap jako já zestárne, začne mít smysl pro humor, je v pohodě, nemá už starosti o děti, kariéru nebo finance. Většinou už má ten život nějak kočírovaný a může dělat to, na co neměl nikdy čas- jezdit na kole, dělat na zahradě, pěstovat bonsaje, chodit s manželkou do restaurace na večeře, zajet na víkend do lázní a dát si masáže, chodit na výlety, jezdit k moři, číst detektivky, kupovat si knížky, fotit, malovat,… a to všechno radostně. Jen nesmí pořád sledovat funkci svého mužství.  Manželka, které jde na 60, na to kašle. Než na Viagru, dejte ženě tisícovku za pěkný parfém. To budete koukat, jak je uspokojená. […]

Varování: Tyto stránky obsahují erotické fotografie a jiné sexuálně-explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18-ti let nebo 21-ti let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny osoby na těchto stránkách jsou starší 18-ti let. Více informací

Upozornění Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové nebo slovní materiály. Před vstupem se proto seznamte s následujícími podmínkami užívání. Kliknutím na tlačítko "Ano, potvrzuji" dáváte na vědomí plný a bezvýhradný souhlas následujícími podmínkami: 1. Jsem dospělý ve věku 18 let nebo starší v případě, že je to vyžadováno zákony státu, ve kterém se nacházím. 2. Jsem si vědom toho, že vstupuji na stránky obsahující sexuálně explicitní materiály. 3. Svým chováním nepřipustím, aby ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý. 4. Můj zájem o všechny zde obsažené údaje je čistě soukromý a je určen pouze pro mou vlastní potřebu. 5. Beru na vědomí, že všechny obrazové a textové materiály jsou chráněny autorským zákonem Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Zavřít