5 názorů na sex po padesátce - velmi trefné názory a zkušenosti

26.5.2017 Blog

Každý by měl vědět, že i s dlouhodobým partnerem máme ty nejlepší předpoklady pro to, aby i naše sexualita zrála jako víno. Hlubší znalost sebe sama i sebe navzájem, důvěra, už jen to jsou faktory, díky kterým se můžeme více otevřít a více zažít i při milování. To je taková ta krásná představa, jak by to mělo být.

A taková je skutečnost:

  • Když chlap jako já zestárne, začne mít smysl pro humor, je v pohodě, nemá už starosti o děti, kariéru nebo finance. Většinou už má ten život nějak kočírovaný a může dělat to, na co neměl nikdy čas- jezdit na kole, dělat na zahradě, pěstovat bonsaje, chodit s manželkou do restaurace na večeře, zajet na víkend do lázní a dát si masáže, chodit na výlety, jezdit k moři, číst detektivky, kupovat si knížky, fotit, malovat,… a to všechno radostně. Jen nesmí pořád sledovat funkci svého mužství.  Manželka, které jde na 60, na to kašle. Než na Viagru, dejte ženě tisícovku za pěkný parfém. To budete koukat, jak je uspokojená.

 

  • Já nevím proč pořad ty pokusy bojovat s přírodou. Když se nepostaví tak se nepostaví. Stoji vám za to riskovat infarkt a jiné podobné nemoci, které ohrozí vás život.

 

  • Je až s podivem, na co všechno jsou lidi ochotni se nachytat. Každá erektilní dysfunkce patří do rukou odborníka. Pokud ovšem nemáte devastaci svého zdraví jako životní program. Vyšetření u sexuologa je plně hrazeno pojišťovnami, některé léky nikoliv. Velké procento mužů po padesátce má rapidní úbytek testosteronu produkovaného varlaty. Dá se podávat v tabletách (hrazeno pojišťovnou). Nutná je přitom pravidelná kontrola na záchyt rakoviny prostaty.

 

  • Můj přítel, se kterým žiji, nemá potřebu sexu. Jsem mladší od něj o 13 let a jsem zklamaná, že bych měla svůj sexuální život už ukončit. Náhradu nehledám, nebudu tím ohrožovat rodinu. Máme malé děti tak že to naprosto vylučuji. Ale co dál? Už mě napadala i myšlenka mu tajně dávat něco do jídla. Ale to se mine účinkem, pokud to sní jen tak, jako třeba Viagru. Ta se taky nedá sníst a sednout si a čekat co se stane, takhle to nefunguje.

 

  • Ach jo, svět není spravedlivý. Mně je 48 a s erekcí problémy nemám, ale přitom ji nepotřebuji, protože mně sex vůbec neláká. Kdysi jsem slíbil manželce, že to uděláme aspoň jednou za dva měsíce, ale stejně se to pak protahovalo tak, že nakonec to bylo dvakrát za rok a teď už rok vůbec ne. Tiše doufám, že už na to rezignovala a do smrti už na to nedojde. Kdyby šla erekce prodat, aspoň bych to zpeněžil a něco pěkného jí koupil!

Varování: Tyto stránky obsahují erotické fotografie a jiné sexuálně-explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18-ti let nebo 21-ti let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny osoby na těchto stránkách jsou starší 18-ti let. Více informací

Upozornění Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové nebo slovní materiály. Před vstupem se proto seznamte s následujícími podmínkami užívání. Kliknutím na tlačítko "Ano, potvrzuji" dáváte na vědomí plný a bezvýhradný souhlas následujícími podmínkami: 1. Jsem dospělý ve věku 18 let nebo starší v případě, že je to vyžadováno zákony státu, ve kterém se nacházím. 2. Jsem si vědom toho, že vstupuji na stránky obsahující sexuálně explicitní materiály. 3. Svým chováním nepřipustím, aby ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý. 4. Můj zájem o všechny zde obsažené údaje je čistě soukromý a je určen pouze pro mou vlastní potřebu. 5. Beru na vědomí, že všechny obrazové a textové materiály jsou chráněny autorským zákonem Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Zavřít