Kam na první rande?

13.1.2017 Blog

Pokud jste se rozhodli, že je načase setkat se s vaším potencionálním partnerem tváří v tvář, pak určitě řešíte, kde by k tomu vlastně mělo dojít. V tomto případě platí jednoduchá rada – zvolte místo, na kterém spolu nebudete sami. Jeden totiž nikdy neví, lidé jsou různí a je možné, že si s vaším společníkem nakonec vůbec nepadnete do oka. Pokud by něco takového nastalo, pak bude jistě snazší odejít, když budete mít kolem sebe celou řadu dalších lidí. A když se jeden druhému zalíbíte, můžete se příště sejít v trochu větším soukromí.

Ideálním místem setkáváním jsou bezesporu kavárny. Najdete je v každém větším městě a nabízejí vám příjemné prostředí, blízkost dalších lidí i relativní soukromí. Můžete navíc s vaším doprovodem společně ochutnat něco nového, nebo třeba jen navštívit podnik, který ani jeden z vás zatím nezná.

Tipy, kam vyrazit: Kavárna, co hledá místo (Praha), Nykty’s (Plzeň), V melounovém cukru (Brno), Kavárna Daniel (Ostrava), Bez konceptu (Liberec).

Dalším klíčovým slovem jsou v tomto případě společné zájmy. Máte rádi divadlo? Nebo sport? Spojuje vás láska ke knihám, k umění či ke zvířatům? Můžete toho snadno využít a vyrazit si společně na výstavu, do divadla nebo třeba do Zoo. I kdyby se rande nakonec nepodařilo, uvidíte něco hezkého, co vás obohatí.

Tipy, kam vyrazit: Botanická zahrada (Praha), Zoo (Liberec), Galerie výtvarného umění (Ostrava), Karlštejn (Karlštejn).

Můžete však být bezesporu i mnohem originálnější a vymyslet si zábavný program na celý den. Vždy jej však odstartujte akcí, ze které budete moci odejít. Skvělá je v tomto případě procházka. Když se rande nebude vyvíjet dobře, můžete odejít. Když ano, můžete si společně zajít do čajovny, na minigolf nebo si třeba půjčit koloběžky a projet si památky v centru města. Vše pak lze zakončit příjemnou večeří v některé z přilehlých restaurací.

Tipy, kam vyrazit: Minigolf Golf-o-Rama (Zlín), Čajovna Zelený drak (Třebíč), ABYSS – Lanový park Hostivař (Praha).

Největší chyby, kterých se muži dopouštějí při svádění | Milostnyzivot.cz
29.3.2017
Odpovědět

[…] přehnaná horlivost pozná? Ženě neustále píšete a telefonujete, dokonce jste schopni se pozvat k ní domů. Pokud jste teprve na začátku, je dobré ženě dát prostor, netlačit na […]

Varování: Tyto stránky obsahují erotické fotografie a jiné sexuálně-explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18-ti let nebo 21-ti let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny osoby na těchto stránkách jsou starší 18-ti let. Více informací

Upozornění Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové nebo slovní materiály. Před vstupem se proto seznamte s následujícími podmínkami užívání. Kliknutím na tlačítko "Ano, potvrzuji" dáváte na vědomí plný a bezvýhradný souhlas následujícími podmínkami: 1. Jsem dospělý ve věku 18 let nebo starší v případě, že je to vyžadováno zákony státu, ve kterém se nacházím. 2. Jsem si vědom toho, že vstupuji na stránky obsahující sexuálně explicitní materiály. 3. Svým chováním nepřipustím, aby ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý. 4. Můj zájem o všechny zde obsažené údaje je čistě soukromý a je určen pouze pro mou vlastní potřebu. 5. Beru na vědomí, že všechny obrazové a textové materiály jsou chráněny autorským zákonem Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Zavřít