Milenecký azyl

16.3.2017 Blog

Hledáte diskrétní a klidné prostředí na vyzkoušení něčeho nevšedního, co by osvěžilo váš vztah a zapoměli jste na starosti všedního dne? Hledáte azyl, hodinový hotel či přespání na celou noc pro vás a vaši / vašeho partnerku / partnera či milenku / milence za přijatelnou cenu?

Milenecký azyl je možné najít v každém větším městě, i tam, kde byste ho vůbec nečekali. Rádi vám připraví i něco speciálního, pokud má jeden z vás narozeniny nebo prostě jen tak. Nabízí několik různých apartmánů od romantických po ostřejší a volné parkování. Můžete zde najít cokoli dle vaší chuti jako například kuchyňku, zrcadlo na stropě, výřivku, saunu, postel s nebesy nebo krb. V nabídce a ve standartním vybavení je také minibar. Některé hotely mají hodinovou sazbu a některé celodenní.

Další výhodou těchto azylů je anonymita, kterou většina z nich poskytuje. Nezapisují si do databáze a neuchovávají jména a kontakty na hosty. Nabízí ničím nerušené soukromí a nadstandartní služby v podobě donášky nápojů či jídla na pokoj nebo připraveného pokoje jako překvapení s šampaňským, růžemi a jahodami apod.

Jedinou možnou nevýhodou těchto hotelů je, že když si vyberete nějaký levnější, nemáte zaručeno, že vyměnili ložní prádlo. V některých hotelech je garance výměny a praní po každém zákazníkovi avšak někde chtějí ušetřit a prádlo mění až při viditelném znečištění, což může být opravdu nepříjemné.

Azyl pro milence Brno například nabízí romantický do růžova laděný půdní byt se samostatným vchodem a možností parkování, minibar a ceny za hodinu či akční ceny za celou noc.

Další velmi luxusní pobyt nabízí Hotel Henry v Praze. Soukromí a nadstandartní vybavení ve stylu první republiky, vlastní restauraci s možností donášky na pokoj nabízí tento čtyřhvězdičkový v Česku unikátní hotel.

Varování: Tyto stránky obsahují erotické fotografie a jiné sexuálně-explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18-ti let nebo 21-ti let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny osoby na těchto stránkách jsou starší 18-ti let. Více informací

Upozornění Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové nebo slovní materiály. Před vstupem se proto seznamte s následujícími podmínkami užívání. Kliknutím na tlačítko "Ano, potvrzuji" dáváte na vědomí plný a bezvýhradný souhlas následujícími podmínkami: 1. Jsem dospělý ve věku 18 let nebo starší v případě, že je to vyžadováno zákony státu, ve kterém se nacházím. 2. Jsem si vědom toho, že vstupuji na stránky obsahující sexuálně explicitní materiály. 3. Svým chováním nepřipustím, aby ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý. 4. Můj zájem o všechny zde obsažené údaje je čistě soukromý a je určen pouze pro mou vlastní potřebu. 5. Beru na vědomí, že všechny obrazové a textové materiály jsou chráněny autorským zákonem Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Zavřít