Největší chyby, kterých se muži dopouštějí při svádění

29.3.2017 Blog

Rozumíte si, máte mnoho společného, všechno se zdá perfektní, když v tom žena z vašeho vztahu vycouvá. Vy si pak jen marně říkáte, co se zase stalo špatně. Máme pro vás dnes několik prohřešků, kterých se muži dopouštějí při svádění, možná že se některé týkají i vás.

Zbytečná horlivost

Zamiloval jste se a chcete, aby zrovna tato žena byla tou vaší. Problém je v nedočkavosti a mnohdy až nepříjemném nátlaku. Jak se taková přehnaná horlivost pozná? Ženě neustále píšete a telefonujete, dokonce jste schopni se pozvat k ní domů. Pokud jste teprve na začátku, je dobré ženě dát prostor, netlačit na „pilu“. Vaší vysněné takové chování může přijít vlezlé anebo nabude dojmu, že ji tolik uháníte, protože ji chcete dostat co nejrychleji do postele.

Falešný nezájem

Opačným extrémem je hraní si na nedostupného. Sice se říká, že je dobré se ozvat až po třech dnech, ale někdy není na škodu, dát o sobě vědět dříve. Vyvažte poměr mezi nezájmem a přehnanou horlivostí. Po schůzce se ozvěte a počkejte na její odpověď. Pokud žena nebude odpovídat, už ji dál esemeskami nebombardujte. Pokud byste si totiž hrál dlouho na nedostupného a zaneprázdněného, mohlo by to ženu akorát odradit.

Nekončící proud dvojsmyslů

Máte před sebou krásnou ženu, kterou byste chtěl jen pro sebe a vůbec by vám nevadilo, se s ní přesunout nejlépe do horizontální polohy. Háček spočívá v tom, že se nemůžete dočkat a z nějakého nepochopitelného důvodu si myslíte, že přehršel dvojsmyslů je to pravé ořechové, co vám v dobytí ženy pomůže. Laškovné řeči, flirt – to všechno je na místě. Ovšem dávejte si pozor, ať nepřekročíte únosnou mez. Pokud s vámi žena nebude téměř schopna vést normální rozhovor, aniž byste ho stočil na sex, pravděpodobně nebudete mít šanci.

Nedostatek sebevědomí vs. přemrštěné ego

Ženy jsou přitahovány muži, kteří vědí, co chtějí a znají své kvality. Pokud budete koktat a stud vás přemůže, nejspíše to na vaši potencionální partnerku neudělá moc velký dojem. Ženy podvědomě hledají muže silné, protože v sobě mají zakódované, že chtějí co nejlepší genetický materiál. Na druhou stranu se nesmíte přecenit. Pokud se budete chovat nafoukaně, ženu ani jednou nepochválíte nebo jí nepolichotíte, a budete mluvit jen o sobě, můžete počítat s tím, že to na ni dojem neudělá.

Při svádění ženy pamatujte, že většinou je nejlepší zlatá střední cesta. Nebuďte afektování, nechvástejte se – ženě se věnujte, opěvujte ji, dejte jí pocit, že je pro vás výjimečná. Držte jí dveře, odsuňte židli, pomozte z kabátu. Buďte pozorný a vnímavý a věřte, že váš lov bude úspěšný.

Varování: Tyto stránky obsahují erotické fotografie a jiné sexuálně-explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18-ti let nebo 21-ti let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny osoby na těchto stránkách jsou starší 18-ti let. Více informací

Upozornění Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové nebo slovní materiály. Před vstupem se proto seznamte s následujícími podmínkami užívání. Kliknutím na tlačítko "Ano, potvrzuji" dáváte na vědomí plný a bezvýhradný souhlas následujícími podmínkami: 1. Jsem dospělý ve věku 18 let nebo starší v případě, že je to vyžadováno zákony státu, ve kterém se nacházím. 2. Jsem si vědom toho, že vstupuji na stránky obsahující sexuálně explicitní materiály. 3. Svým chováním nepřipustím, aby ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý. 4. Můj zájem o všechny zde obsažené údaje je čistě soukromý a je určen pouze pro mou vlastní potřebu. 5. Beru na vědomí, že všechny obrazové a textové materiály jsou chráněny autorským zákonem Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Zavřít