Vášnivé setkání

7.1.2017 Blog

Bylo krátce po vánočních svátcích, byla jsem sama, Vánoce za moc nestáli, rodina byla rozhádaná. Už jsem nutně potřebovala nějaké rozptýlení, prostě vypnout mozek, relaxovat a proto za mnou přijel Boris. Kamarád mého bývalého přítele, se kterým jsme si padli do oka a jak my holky s oblibou říkáme, je to fajn kluk.

Těšila jsem se jako malé dítě. Ráno jsem se osprchovala, vyfénovala vlasy, namalovala a asi půl hodiny stála u skříně a přemýšlela, co si vezmu na sebe. I když jsem si pořád opakovala, že je to jen kamarád, z nepochopitelného důvodu jsem se mu chtěla líbit. Nakonec jsem vybrala černé šaty s řasenou sukní nad kolena a vyrazila jsem. Měl rezervovaný pokoj v hotelu, který byl pár ulic od mého bytu. Dorazila jsem trochu nervózní, ale v čas. Čekal na mě na recepci a to mě trochu uklidnilo. Odvedl mě rovnou na pokoj, protože venku pršelo, takže procházka nepřipadala v úvahu.

Usadili jsme se na postel, Boris pustil písničky a nalil nám víno. Povídali jsme si o všem možném, vzpomínali na léto, a také se dost nasmáli. Najednou ztichl, podíval se na mě a řekl mi, že jsem v těch šatech nádherná. Zrudla jsem, vydala ze sebe koktavé děkuji a odvrátila pohled. Políbil mne na krku, trochu jsem ztuhla, přeběhl mi mráz po zádech, když jsem se na něho podívala, usmál se a něžně mě políbil. Okamžitě jsem mu polibek vrátila. Líbali jsme se. Nejdřív pomalu, něžně a po chvíli vášnivě. Přejížděl mi rukama po zádech, po těle, pomalu mě položila na postel, dál mě líbal na krku i ve výstřihu. Byla jsem vzrušená, tak moc jsem ho chtěla. Pomalu jsem mu svlékla tričko a začala prozkoumávat jeho nádherné tělo, zatím co on laskal má ňadra. Po chvíli mi svlékl šaty i silonky a začal mě líbat po celém těle, na prsou, na bocích, kolem pupíku a na podbřišku. Byla jsem jako v ohni, rozepnula jsem mu poklopec, sundala kalhoty i boxerky a začala si hrát s jeho penisem. Očividně se mu to líbilo. Poté mě převalil na záda, pomaličku do mě vnikl. Sténala jsem blahem. Přirážel čím dál rychleji, myslela jsem, že už to nevydržím, v tu chvíli zpomalil a začal mě líbat. Převalila jsem ho na záda a převzala vedení. Zatím co jsem na něm rajtovala, si hrál s mými prsy. Nakonec si mě převalil zpátky na záda, líbal mě, pomalu přirážel a zrychloval, až jsem dosáhla orgasmu. Chviličku na to, se mi udělal na bříško. Otřela jsem se, chvíli jsme jen tak leželi a líbali se. Nakonec došlo i na společnou sprchu, která byla taky úžasná. Když jsme vylezli, navzájem se utřeli, posadili jsme se ještě nazí na postel, přitulili se a dopili zbytek vína. Nastal čas, abych se vrátila domů, i když popravdě se mi moc nechtělo, tak jsme se oblékli a jak se na džentlmena sluší, doprovodil mě až ke dveřím mého bytu. Rozloučili jsme se vřelým dlouhým objetím a pár něžnými polibky.

I když ví jen bůh, jak to mezi námi bude dál, už teď vím, že se moc těším na další setkání.

Milenecký azyl | Milostnyzivot.cz
16.3.2017
Odpovědět

[…] Milenecký azyl je možné najít v každém větším městě, i tam, kde byste ho vůbec nečekali. Rádi vám připraví i něco speciálního, pokud má jeden z vás narozeniny nebo prostě jen tak. Nabízí několik různých apartmánů od romantických po ostřejší a volné parkování. Můžete zde najít cokoli dle vaší chuti jako například kuchyňku, zrcadlo na stropě, výřivku, saunu, postel s nebesy nebo krb. V nabídce a ve standartním vybavení je také minibar. Některé hotely mají hodinovou sazbu a některé celodenní. […]

Varování: Tyto stránky obsahují erotické fotografie a jiné sexuálně-explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18-ti let nebo 21-ti let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny osoby na těchto stránkách jsou starší 18-ti let. Více informací

Upozornění Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové nebo slovní materiály. Před vstupem se proto seznamte s následujícími podmínkami užívání. Kliknutím na tlačítko "Ano, potvrzuji" dáváte na vědomí plný a bezvýhradný souhlas následujícími podmínkami: 1. Jsem dospělý ve věku 18 let nebo starší v případě, že je to vyžadováno zákony státu, ve kterém se nacházím. 2. Jsem si vědom toho, že vstupuji na stránky obsahující sexuálně explicitní materiály. 3. Svým chováním nepřipustím, aby ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý. 4. Můj zájem o všechny zde obsažené údaje je čistě soukromý a je určen pouze pro mou vlastní potřebu. 5. Beru na vědomí, že všechny obrazové a textové materiály jsou chráněny autorským zákonem Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Zavřít